O nas

Manufaktura WooW powstała w 2017 roku, zrodzona z pasji i chęci tworzenia czegoś wyjątkowego, pięknego, jedynego w swoim rodzaju.

Początki zawsze są trudne. Różne kombinacje, przeróżni dostawcy, wiele prób i błędów ale zawsze jedna inspiracja. Natura! Wszystkie zapachy musiały być piękne, aby ich połączenie tworzyło coś wspaniałego. Długo zastanawialiśmy się jakiego wosku użyć. Wybór okazał się oczywisty - wosk sojowy. W pełni ekologiczny wosk sojowy, w 100% pozyskiwany w sposób naturalny, nie wydzielający szkodliwych substancji podczas spalania, biodegradowalny, palący się nawet dwukrotnie dłużej od zwykłej parafiny. A co najważniejsze dla nas, zatrzymujący nasze zapachy dużo lepiej dzięki czemu pachną jeszcze intensywniej. Przyszła kolej na dobranie odpowiednich knotów, tak aby tafla całej świecy spalała się równomiernie, niespiesznie, uwalniający bardzo powoli esencje które były tworzone długimi miesiącami. Pozostało nam znalezienie odpowiednich szklanych pojemników, które posłużyłyby jako nośnik naszych zapachów ale jednocześnie, które byłby na tyle eleganckie, aby ozdobić każde wnętrze. Zdecydowaliśmy się na szkło oferowane w Wielkiej Brytanii, to właśnie stamtąd sprowadzamy szkło. Jest grube, ciężkie i jak już wcześniej wspomnieliśmy niezwykle eleganckie.

Dziś nareszcie możemy podzielić się z Państwem naszym dziełem, świecami WooW, które są produkowane w Polsce, w domowym zaciszu, w małych ilościach, z dbałością o każdy szczegół, z odpowiednią ilością zapachów inspirowanych naturą.

o nas

promocja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl