Nasze naturalne świece sojowe
Naturalne świece zapachowe

Świece naturalnie sojowe

Chcielibyśmy Wam przybliżyć czym tak naprawdę są ekologiczne świece sojowe, a zwłaszcza te produkowane przez nas. Nasze świece są wykonywane tylko i wyłącznie przez nas, w naszych ukochanych czterech ścianach, nad pięknym Polskim morzem. W każdej z naszych świec da się wyczuć nasze serce i trud jaki wkładamy w wylanie każdej sztuki.

Zapewne zdążyliście już zauważyć, że oferujemy tylko świece sojowe. Nie bez powodu. Bowiem woski sojowe charakteryzują się brakiem własnego zapachu , nawet gdy palimy takie świece. Dzięki temu możemy Państwu przekazać nasz zapach w formie w jakiej został stworzony.

Najpierw rodzi się pomysł, inspiracja odnośnie tego co chcemy Wam przekazać poprzez esencję zamknięte w wosku. Przypominamy, że do produkcji naszych świec sojowych są wykorzystywane tylko eko olejki eteryczne. Każdy z naszych zapachów jest jednocześnie przejrzysty ale również tajemniczy. To za sprawą dwóch zapachów przewodnich i kilku pobocznych, dopełniających całości. Jeżeli zapach jest już ukończony i mamy pewność, że jest wystarczająco zachwycający, aby Wam go przedstawić w świecy sojowej, wówczas zabieramy się do pracy. Jak ta praca wygląda?

Przygotowujemy szklane naczynie, przyklejamy do dna bawełniany knot, następnie podgrzewamy wosk do temperatury zmieniającej jego stan w płynny. Świece, zwłaszcza sojowe wymagają ściśle określonej temperatury, innej przy podgrzewaniu wosku, innej przy aplikowaniu zapachu oraz zupełnie odmiennej podczas zalewania naczynia. Następnie dodajemy odpowiednią ilość zapachu tak, by świeca mogła się spokojnie wypalać bez efektu "skaczącego płomienia" ale jednocześnie aby zapach czuć było w całym pomieszczeniu. Następnie bardzo dokładnie mieszamy i czekamy aż wosk przesiąknie zapachem. Woski naturalne, w szczególności sojowe potrzebują sporo czasu i wytrwałości w kontrolowaniu temperatury, aby prawidłowo połączyć się z olejkami zapachowymi i utworzyć świece z piękną, gładką taflą. W kolejnym kroku zalewamy naczynie pachnącym woskiem oraz stabilizujemy i pozycjonujemy knot. Koniec. Otrzymujemy prawie gotową świece. Wosk pozostawiamy na 24 godziny do całkowitego zastygnięcia, przycinamy knot na odpowiednią długość, naklejamy etykietę i pakujemy Wasze zamówienia czyli naturalne świece sojowe, WooW, pachnące cudeńka.

W naszym sklepie bezpieczne płatności obsługuje:

Przelewy24

 

Wysyłamy w 24h do paczkomatów i kurierem:

InPost

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl